genc sinirsiz sevval

Genç Sınırsız Şevval

Selam arkadaşlar ben Zeytinburnu genç sınırsız escort Şevval, 23 yaşında, 1.58 boyunda, 48 kilo, mavi gözlü, beyaz tenli, kahverengi küt saçlı bir bayanım.

İçimde ne yaparsam yapayım bir türlü bastıramadığım seks bağımlılığımı kazanca çevirmek için bu işi yapmaktayım.

İş dediysem bu tamamen bu şekilde tabir edildiği için yoksa belirttiğim gibi tam bir sex bağımlısıyım. Birisiyle birlikte olmadan geçirdiğim bir gün akşam yastığa başıma koyduğumda tıpkı uyuşturucu bağımlılarının yoksunluk krizine giriyorum.

Azarak sevişme krizine giriyor kendimi tatmin etmeye çalışıyorum. Hal böyle olunca her zaman sevişecek birisini bulamadığım için sevişmek isteyen erkeklerin bana ulaşmasını sağlamak için bu işi yapıyorum.

genc sinirsiz sevval
genc sinirsiz sevval

Yukarıda belirttiğim vücut ölçülerimden de anlayacağınız üzere gayet fit ve düzgün bir fiziğe sahibim.

İhtiyacım olan tek şey gerçekten beni tatmin etmeyi başarabilecek enerjisi ve libidosu tükenmeyecek partnerler. Bir erkekten tek beklentim sert ve dimdik bir penise sahip olması geri kalanı ben hallediyorum zaten.

Sex benim için bir bağımlılık olduğu kadar bir tutku da. Bu yüzden cinsel ilişki sırasında arada oluşacak tutkuyu engelleyecek her şeyden arınarak ilişkiye hazırlanıyorum.

Örneğin cep telefonlarını sessize alıp, dışardan gelebilecek dikkat çekici sesleri duymamak için söz içermeyen enstrümantal müzikleri yüksek sesle açarak sevişme ortamımı hazırlıyorum.

Yüksek ses sayesinde partnerimle iletişimimi konuşarak değil arzuların yönlendirmesiyle kuruyorum.

İşine bu denli bağlı ve bağımlı bir kadınla vakit geçirmek için neyi bekliyorsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir