doyumsuz olgun kadin duru

Doyumsuz Olgun Kadın Duru

Selam çapkın beyler ben Duru, 34 yaşında, 1.71 boyunda, 57 kilo, sarı ve uzun saçlı, beyaz tenli Şişli doyumsuz olgun escort kadın olarak olduça şehvetliyim.

Bu işi yapmamdaki en büyük neden evliliğimizin ve seks hayatımızın bir rutine binmiş olması. 21 yaşında severek evlendiğim eşimle son birkaç yıldır sanki sadece çocuklar için aynı evde yaşıyormuş gibi hissediyorum.

Bende ömrünün baharında istek ve arzulara sahip bir kadınım. Doğrusunu söylemek gerekirse eşimin bir mobilya dükkanı var yani parayla pulla çok da işim yok.

Ama bu işi parasız yapıp milletin ağzına sakız olacağıma parasıyla yapar insanların ulaşmak istedikleri ancak her zaman ulaşamadıkları birisi olmayı tercih ederim.

doyumsuz olgun kadin duru
doyumsuz olgun kadin duru

Ayrıca maddi durumun benimle ilişkiye girmek isteyen insanlar arasında da tercih yapmamı sağlıyor. Bu yüzden gerçekten olgun bir kadının değerini bilecek, ona istediği hazzı yaşatabilecek ağzının tadını bilen erkeklerle birlikte olmayı tercih ediyorum.

Birkaç kez kendimden yaşça küçük 20’li yaşlarında birkaç kişiyle birlikte oldum ama her ne kadar yoğun bir libido patlaması yaşadım.

Ve sem sert bir penise sahip olsalar da arzularını ve yeteneklerini doğru kullanabilecek tecrübeye sahip olmadıklarını gördüm.

Bu nedenle iki taraflı memnuniyeti sağlayabileceğimiz, benim eşimi aldatmama neden olan arzularımı ve isteklerimi karşılayabilecek tecrübe ve enerjiye sahip olan erkekler tercihimdir.

Hiçbir yetişkin filminde rastlayamayacağınız bir vücuda ve becerilere sahibim. İçimdeki madeni işleyebileceğini düşünüyorsan içime işlemek için neyi bekliyorsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir