oral yapan fetis sude

Oral Yapan Fetiş Sude

Selam ben Sude, 23 yaşında, 1.68 boyunda, 53 kilo, bal köpüğü renkli ve dalgalı saçlara sahip Yenibosna oral yapan fetiş escort kadınım.

Yaklaşık 1 yıldır İstanbul’da yaşıyorum. Ailevi nedenler yüzünden bana ulaşamamaları için buraya yerleştim. Geçimimi sağlamak için bu işin yapıyorum.

Diğer arkadaşlar gibi sizleri zevkten oralardan oralara uçururum gibi yada para benim için önemli değil bu iş benim için bir tutku gibi süslü cümleler kuramayacağım bu işi para için yapıyorum.

Ancak ihtiyacımdan dolayı bu işi yapıyor olmam benimle birlikte olan insanlardan nefret ettiğim anlamına gelmiyor. Aksine onlarında farklı ihtiyaçlarını giderebilecekleri kimse olmadığı için benimle görüştüklerini düşünüyorum.

Bu zamana kadar birlikte olduğum insanlardan tek beklentim, sex öncesinde ve sonrasında beni insan yerine koyarak sohbet etmeleridir.

oral yapan fetis sude
oral yapan fetis sude

Sağolsunlar bu isteğimi kırmayıp bana içini döken o kadar fazla müşterim oldu ki, mutsuz evlilikler, eşlerinin yeterli olamaması! Eşlerinin onlarla birlikte olmak istememeleri saymakla bitmeyecek ölçüde haklı mazeretlere sahipler.

İhtiyacınız doğrultusunda benim ile birlikte olmak istediğiniz için sex sırasında tamamen kontrolü ve bedenimi size bırakıyorum.

Bunu zevk almadan nefret ederek yapıyorum anlamında düşünmeyin insanım doğam gereği seks sırasında bende oldukça zevk alıyorum. Ama ihtiyacınızı istediğiniz şekilde giderebilmeniz adına isteklerinizi ve taleplerinizi tam anlamıyla karşılamaya çalışıyorum.

Belki diğer arkadaşlarında söylediği gibi beni diğer kadınlardan ayıran en büyük özelliğimde açık sözlü ve içinde bulunduğum durumu kabullenmiş olmamdır.

Sevişme kapsamında tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırım bana ulaşın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir