oral yapan ozbek nilda

Oral Yapan Özbek Nilda

Merhaba, ismim Nilda 22 yaşındayım 1.63 boyunda 51 kiloyum Kadıköy semtinde escort olarak çalışıyorum, oral yapan özbek bir kadınım.

Kumral tenliyim ve açık kahve saçlara sahibim. Buraya okumak için gelmiştim fakat sex düşkünlüğüm akademik kariyerimin önüne geçti.

Bu işi her ne kadar para karşılığı yapsam da para benim için ikinci planda. Bu düşkünlüğümü karşılayacak ve beni tatmin edecek erkeklerle beraber olmak istiyorum. Saatlerce seks yapmak ve hırpalanmak hoşuma gidiyor.

Sex esnasında partnerimin tüm isteklerini karşılayabilirim özellikle partnerimin baskın ve sert olması benim işimi daha tutkulu yapmamı sağlıyor.

oral yapan ozbek nilda
oral yapan ozbek nilda

İlişki esnasında vücuduma atılan her tokat beni daha da tutkulu hale getiriyor. Partnerim karşısında diz çökmek ve onu dünyanın en güçlü erkeği olarak görmek istiyorum.

Bu zamana kadar benim bu tavrım karşı tarafı da her zaman mutlu etmiştir. Müşterilerim genellikle eşlerine bu denli sert davranamadıkları ve onlarla beraberken bu kadar tatmin olamadıkları için beni seçiyorlar.

Ben de sert bir erkeğin altındayken bu işi neden yaptığımı daha iyi anlamış oluyorum. Benle olduğu süre içerisinde onun bir oyuncağı gibi davranırım bana yapmak istediği her şeyi yapabilir.

Özellikle kelepçeye karşı ayrı bir fetişim vardır. Ellerimi kelepçeleyip benle acımasız bir şekilde yaptığınızda en yüksek hazzı size de kendime de yaşatabilirim

Genel olarak sert sevişmeye düşkünü bir bayanım. Ama parayı verdiğiniz süre içerisinde nasıl olmamı isterseniz öyle olurum unutmayın ben sizin seks oyuncağınızım benimle oynamanız için sabırsızlıkla bekliyorum.

One comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir