bdsm fetish ece

Bdsm Fetish Ece

Selamlar ben Kadıköy bdsm escort 29 yaşındayım, 1.68 boyunda, 62 kilo, esmer güzeli, balık etli bir hatunum.

Edirne’de üniversite yıllarımda keşfettiğim fetish fantezilerimin işime dönüşmesi ile dünyanın en mutlu kadını oldum.

Bdsm tarzı seks yapmak hep hayallerimdi ve artık onu yaşıyorum. Tutkulu, enerjisi bitmeyen, samimi hatta sırnaşık ve eğlenceli sohbeti olan biriyim. En büyük zevkim partnerim ile gireceğimiz rollerde köle/efendi ilişkisi kurmak ve uçlara tırmanmak.

BDSM konusunda öncelikle bir açıklama yapmalıyım, aslında partnerlerden birisinin diğerine kontrolü tam anlamıyla teslim etmesi demektir.

Burada ince ayrıntılar vardır, bağlama, güç kullanımı ve acılar. Buluşmaya gelmeden önce telefonda, bunlar konusunda isteklerinizi ve mutlaka güvenli, acil durum şifresi olacak olan kelimeyi belirlemeliyiz.

Daha sonra geldiğiniz anda oyun başlıyor, efendi mi olmak istiyorsunuz? Partnerinizi kontrol etmek, bağlamak, orantılı şiddet uygulamak mı istiyorsunuz?

bdsm fetish ece
bdsm fetish ece

Belki bir kadına köle olmak hayaliniz. Bir kadının sivri topuklu ayakkabıları ile sizi çiğnemesi, ellerinizi bağlaması, sizin kontrolünüzü tamamen elinizden alarak, sert ve hoyratça sizinle ilişkiye girmesi.

Artık deri, lateks, kelepçe, göz bandı, oyuncaklar hatta kamçının olduğu o kontrolsüz yoldasınız. Evimden ayrılırken, biraz acı ve belki biraz fazla yorgunluk hissedeceksiniz.

Ama hayatınız boyunca unutamayacağınız ve ilk fırsatta tekrar koşarak geleceğiniz bir tecrübeniz olacak.

Böylesi özel ve uzmanlık isteyen fanteziyi her kadınla yaşayamazsınız. Tecrübe ve farklı fanteziler konusunda gerçekten tutkulu bir kadına ihtiyacınız var ve bu tutkulu kadın emrinizde.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir