arap kizi cilgin figen

Arap Kızı Çılgın Figen

Selamlar, ben Kadıköy çılgın escort arap kadını Figen, 29 yaşında, 1.68 boyunda, 54 kilo, uzun ve siyah saçlı, esmer tenli bir bayanım.

Ayrıca bir sağlık ocağında hemşirelik yapıyorum. İş ve özel hayatımın olumsuz etkilenmemesi için görüşmelerimde en çok dikkat ettiğim şey gizliliktir.

Hiçbir suretle fotoğraf yada video kaydedilmesine izin vermiyorum. Şimdi hemşirenin ne işi olur böyle şeylerle diye düşünenler illaki olacaktır. Ben bu işi yaparken hemşire oldum.

Üniversite yıllarımdan beri bu işi yapıyorum. O zamanlar paraya ihtiyacım olduğu için yapıyordum ancak şimdi para lazım olmamasına rağmen bırakmak istemiyorum.

arap kizi cilgin figen
arap kizi cilgin figen

Çünkü erkeklerin beni istemesi, beni arzulaması, benimle birlikte olmak için para ödemeleri hoşuma gidiyor.

Bu nedenle iş yerimde de sürekli erkeklerin odak noktası olmak için elimden geldiğince vücudumu teşhir edecek üniformalar giyiyorum. Sanırım bu iş bende bir saplantı.

Görüşmelerimi sizin belirlediğiniz otellerde benim istediğim odalarda gerçekleştiriyorum. Çoğu insan hemşire olduğumu öğrendikten sonra fantezi yapmak istediği için çantamda bir takım üniforma ve steteskop her zaman olur.

Sonuçta ben siz beni arzuladıkça zevk alıyorum. Ne yapıyorsam aslında kendim için yapıyorum.

Kalçalarım üniformadan dahi dikkat çekecek ölçüde ve şekildedir. Göğüslerimle sizi kısa bir süre nefessiz bırakabilirim. Uzun süredir pilates yaptığım için gayet esneğim.

Hayal bile kuramayacağınız pozisyonlara girebilirim. Eğer seninde hemşire fantezin varsa çok zaman kaybetmeden bana ulaşman gerek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir