Kumral Kırgız Kadını Narin

Selam canlarım, ben Halkalı’dan kumral escort kırgız kadını Narin, 24 yaşında, 1.64 boyunda, 51 kilo ve keskin vücut hatlarına sahip bir bayanım.

Yaklaşık 3 yıldır para karşılığında bu hizmeti veriyorum, siyah saçlı, beyaz tenli, esnek vücuda.  Bu zamana kadar dikkat ettiğim tek şey güvenli seks oldu.

İlişkilerim sırasında prezervatif kullanımına özen gösteriyorum. Düzenli olarak sağlık kontrollerimi gerçekleştiriyorum.

Düzenli olarak spor yaptığım için vücut hatlarım ilk gördüğünüz andan itibaren arzularınızı besleyecek kıvrımlara sahip. Bu yüzden dar vücudumu sergileyen kıyafetler giymeye bayılırım. Pantolon giymek asla bana göre değil.

Görüşmelerimizi istediğiniz her yerde gerçekleştirebiliriz. Görüşmelerimi sevgili tadında sizi kendinizi değerli hissettirecek davranışlar sergileyerek gerçekleştiriyorum.

Ama baştan söylemek istediğim bir konu var kalbi olan bana gelmesin. Çünkü size yaşatacağım heyecan ve adrenalin duygusuna kalbiniz dayanmaya bilir.

Cinsel ilişkiye başlamadan önce size küçük bir masaj seansı uyguluyorum. Bunun nedeni hemen sonra gerçekleştireceğimiz cinsel ilişkide kendinizi kaptırıp bir yerinizi sakatlamamanız.

Çünkü vücutlarımız birbiriyle temas ettiği andan itibaren ne yaptığınızın farkında bile olmayacaksınız. Yaklaşık 90 farklı jartiyer takımım var.

Bunları ve transparan iç çamaşırlarımı ilişki sırasında üzerimden hiç çıkarmıyorum. Olurda ilişki sırasında gözünüzü açacak fırsatınız olursa zevkin kaynağının estetikliğinizi görmenizi istiyorum.

Daha fazla anlatıp sizi kendinizi tatmin etmek zorunda bırakmak istemiyorum. Ancak daha önce yaşamadığınıza emin olduğum bir geceyi benim ile yaşamak için çok bekleme.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir