Kondomsuz Kalan Kazak Ayperi

Merhaba elit beyler ben escort Ayperi, 23 yaşında 1.59 boyunda 46 kiloda Halkalı kondomsuz kalan kazak kadın olarak İstanbul’a yeni geldim.

Aynı zamanda özel bir sektörde hemşirelik yapıyorum. Sürekli kendime tinderdan yeni erkekler bulup tanışmaya zaman ayırmaktan bıktım.

Bu yüzden direk yeni bulduğum erkekler seks yapmak istiyorum. Bu tutkumu işe çevirdim ve gereksiz vakit harcamadan da kurtuldum.

Minyon tipli birisiyim. Bu sayede sizler için kolaylıkla her pozisyonda sex yapabilirim. Anal ilişki harici tüm fantezilerinize açığım.

Zaten bu işe yeni başladığım için anal sexi aratmayacak bir seks deneyimi yaşatacağım sizlere. Diğer tüm fantezilerinizi de birlikte gerçekleştirebileceğiz ve benimle birlikteyken çok mutlu olacaksınız.

İsteğiniz üzere tekli ve grup halinde de sevgili tadında her şeyi yapabiliriz. Kendime güveniyorum hem ağzımı hem de vücuduma iyi kullanarak iki kişiye de aynı anda yetebilirim.

Zaten siz erkekler oral yapmaya çok bağlısınız bu yüzden ben de sizi memnun etmek için ağzımı ve özellikle dilimi çok iyi kullanırım.

Kendi yerim yok sizin ev veya rezidanslarınıza gelmekteyim. Geldiğim yer her neresi olursa olsun rahat etmek ve rahatsız edilmemek isterim. Bu yüzden lütfen evli beyler yazmasın.

Kondom kullanmak hijyen açısından şart ve sevişmeden önce duş alınması gerektiğini düşünüyorum. Partnerim ne kadar hijyenik olursa ben de o kadar çok zevk veririm.

Harika bir deneyim için bana ulaşın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir