iranli gecelik sevisen mihriban

İranlı Gecelik Sevişen Mihriban

Selam beyler, ben Mihriban 1.68 boyunda 53 kilo, esmer tenli, küt ve siyah saçları olan bir Halkalı iranlı gecelik sevişen escort olarak aranızdayım.

Uzun süredir İstanbul’da tek başıma yaşıyorum. Geçimimi bu işi yaparak sağlıyorum çünkü sadece sevişerek para kazanmak çok daha rahat. Zaten çok fazla seks yaptığım için bu işi kabullenmem ve alışmam da çok kolay oldu.

Müşterilerimin bana gelirken büyük hayaller kurduğunu ve o parayı hazzın doruklarına çıkmak için verdiğini biliyorum.

Ben de bunu düşünerek ona göre davranıyorum sizi benle olduğunuz süre içerisinde mutlu etmek benim en büyük önceliğim.

En büyük tutkum partnerimin benimle birlikteyken farklı pozisyonlarda anal sex yapmak. Benim için yaşama sebebi bile denilebilir.

Bu yüzden anal ilişki düşkünü erkekler benimle daha mutlu olabilirler ama tabi ki anal yapmak istemeyen müşterilerimi de mutlu etmesini çok iyi bilirim.

Benimle birlikte olmanız için gereken şey büyük bir penis değil paranızın olmasıdır. Eğer paranız varsa sizin dış görünüşünüz veya penisinizin büyüklüğü benim hiç umurumda olmayacak ve benimle birlikteyken siz de bunları düşünmeyeceksiniz.

Benimleyken sadece mutlu olmaya ve hazzı hissetmeye bakın. Sizin tüm isteklerinizi karşılayabileceğimden şüpheniz olmasın seks esnasında siz ne isterseniz ben o olacağım mutlu olmak için sadece benimle iletişime geçmeniz gerekiyor.

Fantezi seven arap kökenli bir kadın olarak size hiç yaşamadığınız hazları yaşatabilmem için bana ulaşın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir