evi olan esmer pelin

Evi Olan Esmer Pelin

Selam canlarım ben Fatih evi olan escort esmer Pelin, henüz 20 yaşındayım 1.70 boyunda 56 kiloyum, buğday tenli ve kıvırcık saçlıyım.

Öncelikle şunu söylemeliyim ki bu işi para için yapmıyorum ve aynı zamanda başka bir işte çalıştığım için gizlilik benim için çok önemlidir.

Yani aslında işim var para sıkıntısı çekmiyorum ama seks tutkum ve sürekli yeni birileriyle olma arzum beni bu işe itiyor.

Bu seneye kadar profesyonel bir şekilde voleybol ile uğraşıyordum. Bunu söylerken aslında size vücut hatlarımın ne kadar güzel olduğunu anlatmak istedim.

evi olan esmer pelin
evi olan esmer pelin

Zaten beni gördüğünüz ilk anda vücudum sizi büyüleyecektir. Bu işi tamamen zevk için yapıyorum ve bu yüzden beğenmediğim erkeklerle buluşmuyorum.

Yanlış anlamayın beğenmek derken yüzünüzün falan benim için bir önemi yok. Penis boyunuz beni alakadar eden şeydir. Küçük penisli erkeklerle sex yapmak beni mutlu etmez.

Aynı zamanda diğer bayanlar gibi cimcif veya oral yapmıyorum. Kendimi kötü hissettiğim için bu fantezilerinize yanıt veremiyorum ama anal ilişki benim için önemli bir noktada.

Her zaman her şartta anal yapabilirim. Temizliğiniz ve kondom kullanmanız da benim için büyük bir önem taşıyor beraber seks yapacaksak birbirimize olan saygımızdan dolayı temiz ve bakımlı olmalıyız.

Eğer bakımlıysanız ve büyük bir penisiniz varsa parayı hiç dert etmeden bana ulaşın ve beraber hazzın zirvesine çıkalım.

Bana ulaşın ve diğer kadınlar gibi olmadığımın farkına varın. Unutulmaz bir gece için randevu almayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir