oral bayan esc

Kırgız Güzeli Oral Uzmanı Nurkız

Kırgız Güzeli Oral Uzmanı Esenyurt Escort Bayan Nurkız.

25 yaşında ve biraz etine dolgun olsam da her erkeğin aklını başından alabilecek güzelliğe sahip bir bayanım. Oral seks konusunda oldukça iddialıyım.

1.66 boyunda ve 68 kilodayım. Benimle görüşmek isteyecek beylerin daha sonrasında da görüşmek isteyeceklerinin farkındayım.

Cinsel tecrübelerim bir kenara dursun sadece görüntümle bile bir çok erkeği baştan çıkarabilecek bir güzellikteyim.

Genelde görüşmelerimi sadece Esenyurt’daki 5 yıldızlı otellerde gerçekleştirmeye özen gösteriyorum.

Çünkü en uygun şekilde görüşebilmemin ilk kuralı budur. Sizlerle dolu dolu zaman geçirmek için aramanızı bekliyorum.

Burada bulunan resimler de kesinlikle bana aittir. Bu resimlerimde ne kadar seksi ve güzel bir kadın olduğumu rahatlıkla anlayabileceksiniz. Aynı zamanda da burada bulunan Whatsapp telefon hattımdan da istediğiniz her an irtibat kurabilirsiniz.

Aycıca şunu da belirteyim ki, ödemeleri elden alıyorum. Şayet bu tür randevu evlerinden korkup da nakit parayla gelmek istemezseniz de hiç önemli değil. Zira Blockchain cüzdanım var ve o cüzdanın desteklediği tüm kripto paralardan dijital olarak ödeme kabul ediyorum. Sanırım artık bir çok Türk beyi kripto coin’leri kullanıyor ülkenizde.

Aradığınız da ne zaman ve nerede buluşmak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Bunun yanı sıra buluşmalarım hakkında detaylı bilgilere de sahip olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir