asyali kumral guzeli hara

Asyalı Kumral Güzeli Hara

Selamlar yakışıklı beyler, ben Avrupa yakası asyalı escort kumral güzeli Hara, 25 yaşında, 1.62 boyunda, 60 kilo, iri dudaklı, manken gibi bir güzelim.

Üniversite sıralarında keşfettiğim seks, benim için bir tutkuya, bir bağımlılığa dönüştü. İş hayatımda dahil seks yapmak ve yeni erkekler ile tanışmak bana büyük hazlar veriyordu ama yetmiyordu.

En sonunda kendimi erkeklere özgürce sunabileceğim ve bu işten geçimimi sağlayabileceğim, hem zevkli hem heyecanlı bir iş yapmaya karar verdim.

Seks anında en sevdiğim şey dudaklarımı kullanmak. Erkeğimin vücudunu keşfetmek, penisini saatlerce emmek, dilimle santim santim penisini dolaşmak.

asyali kumral guzeli hara
asyali kumral guzeli hara

Dolgun, iri dudaklarımı penisinden, yumurtalıklarına kadar gezdirip emmek. Erkeğimin önünde çömelip, gözlerinin içine bakarak, ağzıma girip çıkması, saçlarımdan tutup, kafamı penisine bastırması, gırtlağıma kadar penisinin ilerlemesi kadar beni azdıran bir şey yok.

Ağzıma istediği kadar boşalabilir ve spermlerinin her damlasını büyük bir iştahla yutabilirim. Asya kökenli geyşa seks hizmetimi yaşamalısınız.

Hatta iki arkadaş gelerek biri ıslak ve ateş gibi yanan, kaymak gibi vajinama girerken diğeri ağzımı becererek, eğlencemizi daha da kalabalık hale getirebiliriz.

Seksi doruklarda yaşamak ve sınırları kaldırmak, eşiniz veya sevgiliniz ile zor olabilir. İstediğiniz fantezileri onlara kabul ettirmek hatta açmak bazen sizin için imkansız olabilir.

Yapmanız gereken tek şey hemen beni aramak ve fantezilerinizi dudaklarımda yaşamak. Ama unutmayın ki asla pis bir erkek ile aynı yatağı paylaşmam!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir