kizil sacli tecrubeli demet

Kızıl Saçlı Tecrübeli Demet

Selamlar Ataköy kızıl saçlı tecrübeli escort Demet ben, 27 yaşında, 1.67 boyunda, 52 kilo, kırmızı ve düz saçlı, beyaz tenli bir kadınım.

Bana kızıl Demet denilmesinin sebebi seks sırasında kendimden geçerek bazen partnerlerimin sırtına geçirdiğim tırnaklar nedeniyle kan akıtıyor olmam.

Anlamadığım bir şekilde ilişki sırasında kendimden geçiyorum ve ilişki sonrasında neler yaptığımı nasıl yaptığımı neden yaptığımı açıklayamıyorum.

Partnerlerim bu durumu kendi lehlerine çevirerek bazen beni duvardan duvara vuruyorlar canım acısa da nedense onları durdurmak istemiyorum. Bu durumu bazıları mazoşistlik olarak tanımlayabilir ancak yatak dışında benim canım acayip tatlıdır.

kizil sacli tecrubeli demet
kizil sacli tecrubeli demet

Kendime has bir sex sıralamam var ve bu sıralamaya partnerlerimin saygı göstererek uymaları beni aşk kadar mutlu ediyor.

İlk olarak oral ilişki ile başlayıp, ardından partnerimin üzerine çıkarak devam ediyorum. Eğer partnerim bu muhteşem zevke dayanabilir ve ben yorulursam sırt üstü yatarak partnerimi bacak arama alıyorum.

Yeteri kadar dinlendiğimi düşündüğümde partnerimi yatağa uzandırıp üzerinde trambolin de zıplar gibi zıplıyorum.

Partnerimin bana boşalmasının yakın olduğunu söylediğinde tekrar onu gevşetmek ve rahatlatmak için sakso yapıyorum.

Partnerimin yeteri kadar rahatladığını hissettiğimde partnerimin üzerine tekrar çıkarak anal seks serüvenimi başlatıyorum.

İlişkinin anal ile sonlanması ve partnerlerimin bu bölgeye boşalmaları, ardından benim bacak aramdan menilerin süzülerek akması beni oldukça tahrik ediyor.

Belirli bir karaktere sahip ve sizi zevkin doruklarına uçuracak Demet’ten mahrum kalmanız kusura bakmayın ama sizin suçunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir